تاریخ: ۱:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
بازدید معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما از آموزشکده، مدارس و هنرستان سما تنکابن

به گزارش روابط عمومی سما،  قاسم یزدان پناه معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما از مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد تنکابن بازدید کرد. در این بازدید که دکتر ابوالقاسم آذرکیش معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما، جواد قبادپور مسئول حراست و عیسی عبدالملکی معاون آموزشی و پژوهشی آموزشکده فنی و حرفه […]

به گزارش روابط عمومی سما،  قاسم یزدان پناه معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما از مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد تنکابن بازدید کرد.
در این بازدید که دکتر ابوالقاسم آذرکیش معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما، جواد قبادپور مسئول حراست و عیسی عبدالملکی معاون آموزشی و پژوهشی آموزشکده فنی و حرفه ای سما تنکابن نیز حضور داشتند ضمن حضور در میان دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان و اساتید، از ساختمان های آموزشی، فرهنگی و کارگاه ها بازدید نمودند و دکترآذرکیش نیز گزارشی از مجموعه ارائه نمود.
قاسم یزدان پناه با توجه به وضعیت موجود، رهنمودهایی در خصوص جذب بیشتر دانشجوها، گسترش فعالیت هنرستان، افزایش رشته های جدید و متناسب با نیاز جامعه، راه اندازی مقطع جدید (ابتدایی) و برگزاری دوره های کوتاه مدت تخصصی و مهارتی را مورد تأکید قرار داد.
حضور صمیمی یزدان پناه، گفتگو و نظرخواهی دوستانه ایشان، با استقبال خوب دانش آموزان و دانشجویان مواجه شد.

دیدگاه ها بسته شده اند.